Kosmetika České Budějovice - Salón U Tří lvů

 


SKEYNDOR 

-španělská profesionální kosmetika, která již svým názvem obsahujícím slovní spojení „zlatá pleť“ prezentuje přístup ke špičkové komplexní péči o celé tělo. Veškeré látky obsažené v přípravcích jsou čistě přírodní, pocházejí převážně z rostlin, hlavně mořských řas, bylin a v neposlední řadě z ovoce. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány. S využitím 50-i letých zkušeností získaných v salonech krásy po celém světě, nabízí Skeyndor rozmanitý program pleťových kúr. Můžete si vybrat z řady ošetřujících programů, které jsou sestaveny podle jednotlivých typů pleti nebo si nechat vytvořit program přesně podle vašich požadavků a nároků Vaší pleti.

    Před 50 lety v r. 1966 si dva univerzitní profesoři pánové Juan Marcillo Casas a Publio Puente Carrido splnili svůj sen- spojili své síly a znalosti a založili spolećnost SKEYNDOR

    Od té doby Skeyndor vždy byl ,je a bude propagátorem vědeckých  výzkumů,aplikace nejmodernějších technologii a jejich využití v kosmetice.

   Úsilí,poctivost,angažovanost,závazek vůči klientům,transparentnost,inovace- to jsou hodnoty,kterými se Skeyndor řídí a přináší tak na trh produkty vynikajíci kvality.

   V současné době je Skeyndor klíčovým hráčem jak na domácím ,tak na zahraničním trhu v oblasti profesiónální péči o p!eť.Exportuje do mnoha zemí světa a získali spoustu mezinárodních ocenění.

   Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad,které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku.Díky tomu se Skeyndor stal jednou z vedoucích firem současného trhu.

   MOTTO: ,,Poskytovat nejlepší kvalitu -především díky inovačnímu vědeckému výzkumu a  účinným aktivním složkám."Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966,kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti.

   SKEYNDOR je specialistou v oboru anti-age péče o pleť,díky skvělému týmu vědců,laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkuśenostem.

   Kosmetické řady Skeyndor dnes používá více než 15000 profesionálů po celém světě od Kanady po Nový Zeland.

 MEZINÁRODNÍ  OCENĚNÍ :

 V letech 1987 - 1988 - uvedla společnost na trh lipozóny, které se okamžitê staly hitem- postupně se technologie vyvinula v nanotechnologii.

 V r. 1995 Skeyndor byl oceněn ,,LAUS de ORO ,za vynikající výsledky v oblasti designu za řadu NATURAL DEFENCE.

 V r. 2001 -smlouva s japonskou mezinárodní společnosti KANEBO o výzkumu a vývoji a výrobě tělové řady ,,BODY SLINDY"

Skeyndor získal cenu za exportní domonalost.

 V r. 2004 - vytvořena navá řada HYDRA FILLER, Skeyndor se stal průkopníkem ve vývoji zvětšunících se mikrokapsli pro vyplňování vrásek.

 V r. 2004 - v australském Sydney prestižní noviny ,,HER ALD TRIBUN" udělily Skeyndoru cenu za ,,Vynikajíci oční  linie z řady Platinum"

 V r.2006 - uvedena na trh řada AQUATHERM,první kosmetickou řadu obsahujíci termální vodu s nejvyšším obsahem hořčíku na světě.

 V r. 2008 - společnost zahájila svoji éru v genetické kosmetice s novou řadou ,,ETERNAL"-obsahuje nanolipozóny rostlinných kmenových buněk.Ve stejném roce tato řada získala cenu ,,Evropské kosmetické akademii za inovační aktivní složku.

 Rok 2010 - se stal svědkem příchodu revoluční řady ,,Corrective"-po 3 letech výzkumu Skeyndor uvedl tuto novou řadu přípravku proti stárnutí ,jakož to alternativu chirurgického zákroku .

 V r. 2013 řada získala ,jako první va Španělsku ocenění ASIASPA AVARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí.

  V r. 2012 - uvedena řada ,, GLOBAL LIFT" Technologie (Pro GEN- in )-exklusivní technologie vyvinutá značkou Skeyndor®.-jedna ze složek -Biometický peptid elatin - získal ocenění ,,ZONE BEST INGREDIENT AWARD 2012 ,na veletrhu Incosmetics® Barcelona 2012.

 V r. 2014 - 1.místo ve španělské prestižní soutěži kosmetických produktů - GLOBAL LIFT ELIXÍR

 Vr. 2014 inovativní omlazujíci sérum ,,GLOBAL LIFT CONTOUR ELIUXÍR" získalo ocenění  známe jako ,,Ocenění za profesionální omlazujíci přípravek "udělené časopisem SISTERS BEAUTY PRO vydávaným v Číně,Hong KONGU,Macau,Malaysii a Singapuru.

 

 

   MESOSYSTEM

 

  profesionální kosmetika vyráběna firmou MCCM Medical Cosmetics.Efektivně řeší celou řadu defektů na pokožce.

 Mesosystem - použiváná v kosmetických salonech, centrech estetické medicíny a klinikách po celém světě. 

 

Přijďte nás navštívit a prožijete váš den s exkluzivní kosmetikou SKEYNDOR a MESOSYSTEM...

 

 

 

Facebook